suma: 0,00 zł do kasy

Choć specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji pasków skórzanych i nylonowych, to nasza oferta obejmuje też inne produkty. Jakie? Takie, które mają pomóc Ci w korzystaniu z naszych podstawowych wyrobów lub przedłużyć ich trwałość! No dobrze, ale przejdźmy do konkretów, zamiast ciągle mówić enigmatycznie. Oferujemy akcesoria takie, jak środki do konserwacji skórzanych pasków, teleskopy oraz różnego rodzaju przyrządy do wymiany paska. Wszystkie te produkty znajdziesz poniżej, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Teleskopy – oferta

Elementy te umożliwiają połączenie koperty i zegarka. Mają formę długiej rurki o niewielkiej średnicy, przypominającą teleskop – skąd ich nazwa. Nasze teleskopy są wykonane z metalu zabezpieczonego przed szkodliwym działaniem wilgoci, a w efekcie, przed korozją. Są również odporne na drobne uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowanie. Dzięki temu przez wiele lat prezentują się nienagannie.

Oferujemy je w kilku różnych rozmiarach. Mamy więc nadzieję, że znajdziesz model w wielkości, która będzie odpowiednia dla Twojego paska od zegarka. Części te występują m.in. w rozmiarze 16 mm, 18 mm, 19 mm, a także 20 mm, 22 mm i innych!

Przyrządy do wymiany paska w zegarku

Masz ochotę zmienić pasek do zegarka na model w innym kolorze? A może Twój poprzedni pasek skórzany już się zużył i czas zastąpić go nowym? Możesz zrobić to samodzielnie. Potrzebujesz jedynie kilku akcesoriów do wymiany – oczywiście z naszej oferty.

Przygotowaliśmy dla Ciebie narzędzia przystosowane do wymiany teleskopów, pasków i bransolet. Niektóre modele mają wymienne końcówki bądź dwie różne końcówki, zwiększające uniwersalność narzędzia.

Środki do konserwacji paska skórzanego

W tej kolekcji znajdziesz też przydatne akcesoria czyszczące i ochronne, dostosowane do pielęgnacji pasków skórzanych w różnych kolorach.

Środki czyszczące, które dystrybuujemy, pomogą Ci pozbyć się z paska zanieczyszczeń. Z kolei środki impregnujące są przeznaczone do konserwacji – czyli ochrony przed wilgocią i uszkodzeniami.

Nie marnuj czasu, zadbaj o swój zegarek – skorzystaj z naszej oferty!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl