suma: 0,00 zł do kasy

Jak wymienić pasek w zegarku ?

Pamiętaj: Część z klamrą powinna być zamontowana w zegarku od strony godziny 12-tej, a część z dziurkami od strony godziny 6-tej.
jak zamontować pasek w zegarku część z dziurkami i część z klamrą  
Jak wymienić wymienić pasek z teleskopami teleskopami zwykłymi?

Dzięki możliwości wymiany paska możemy odmienić wygląd zegarka i dopasowywać go do konkretnych stylizacji. Nie jest to trudne zadanie i nie wymaga pomocy zegarmistrza. Wystarczy postępować według kilku prostych instrukcji, tzn.:

1. Warto tutaj zwrócić uwagę, że istnieje specjalne narzędzie do wymiany pasków zegarkowych, które znacząco ułatwia cały proces. Zdecydowanie polecamy jego użycie, ponieważ zapewnia ono precyzję i bezpieczeństwo. Taki przyrząd do wymiany paska dostępny jest w naszym sklepie internetowym.

2. Umieść końcówkę ostrza pomiędzy kopertą a paskiem.

3. Znajdź rowki/pierścienie na końcówce teleskopu i umieść w nich ostrze. Dzięki delikatnemu naciskowi bolec w powinien wejść do rurki, a tym samym uruchomić mechanizm wysunięcia teleskopu z otworu w kopercie.

jak wymienić pasek w zegarku cz.1
4. Włóż w otwory nowego paska teleskopy dołączone do kompletu.

5. Końcówkę teleskopu włóż w otwór w kopercie. Naciśnij na końcówkę z drugiej strony i umieść drugą część w miejscu mocowania w kopercie.

6. Po zamocowaniu nowego paska, upewnij się, że wszystko jest prawidłowo zabezpieczone i nie ma żadnych luzów. Sprawdź, czy zegarek działa poprawnie i czy pasek jest wygodny na nadgarstku.

Podsumowując, użycie specjalnego narzędzia do wymiany pasków zegarkowych jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia ono precyzję i minimalizuje ryzyko uszkodzenia zegarka. Dzięki temu proces wymiany paska staje się łatwiejszy i bardziej satysfakcjonujący. Nie tylko zyskasz pewność, że Twój zegarek jest w doskonałym stanie, ale także cieszyć się będziesz nowym, dopasowanym do Twojego stylu paskiem.

jak zmienić pasek w zegarku - zwykłe teleskopy cz.2
Jak wymienić wymienić pasek z teleskopami teleskopami Quick Pins?

Jeśli wiemy, że będziemy często bawić się modą i zmieniać paski do zegarka, warto postawić na modele z teleskopami Quick Pins. To innowacyjne rozwiązania, które pozwolą odmienić design czasomierza w kilka sekund – i to bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Jak wymienić pasek z teleskopami Quick Pins?

1. Znajdź specjalny przycisk zamieszczony po jednej stronie teleskopu.

2. Przesunięcie przycisku spowoduje wypięcie rurki z koperty.

3. Umieść końcówkę teleskopu nowego paska w otworze ucha koperty z jednej strony, a następnie przesuń specjalny przycisk, co umożliwi włożenie teleskopu z drugiej strony.

4. Upewnij się, że pasek jest bezpiecznie zamocowany i nie ma luzów. Sprawdź, czy zegarek działa poprawnie.

Teraz możesz cieszyć się zegarkiem z nowym paskiem.

 

 

jak wymienić pasek do zegarka z teleskopami Quick Pins - Quick Release
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl