suma: 0,00 zł do kasy

Jak dbać o pasek do zegarka?

Skórzane akcesoria mają cały szereg zalet. Wyglądają elegancko, są ponadczasowe i naturalne. Są również ekologiczne. Jednak, aby niezawodnie służyły przez wiele lat, trzeba zapewnić im odpowiednią oraz regularną pielęgnację. Jak dbać o pasek do zegarka wykonany ze skóry? Niegdyś stosowano do tego tłuszcze, lakiery czy oleje. Obecnie pielęgnacja wyrobów skórzanych jest łatwiejsza i szybsza, choć ciągle wymaga zastosowania odpowiednich preparatów.

Jak dbać o pasek do zegarka? – preparaty

Przede wszystkim do czyszczenia oraz impregnowania wyrobów z naturalnej skóry, należy używać środków specjalnie przeznaczonych do tego celu. W innym razie można łatwo uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Z tego powodu polecamy preparaty takie, jak dezodorant Heli 141265. Środek ten został stworzony z myślą o efektywnym czyszczeniu oraz długotrwałym impregnowaniu skórzanych pasków do zegarków.

Jak zadbać o skórzane dodatki? – czyszczenie

Czyszczenie jest najważniejszym elementem pielęgnacji. Tylko regularne usuwanie zabrudzeń pozwala na utrzymanie skórzanych akcesoriów w dobrym stanie. Do tej czynności można wykorzystać dezodorant Heli 141265, który pomaga nie tylko w usunięciu zabrudzeń, kurzu lub plam, ale także w wyeliminowaniu bakterii, które zbierają się na powierzchni paska do zegarka.

Dezodorant Heli 141265 – czyszczenie

Ważnym elementem pielęgnacji skórzanych wyrobów jest czyszczenie. Do czyszczenia można wykorzystać preparat HELI. Zawiera on bowiem neutralizator aromatów, eliminujący nieprzyjemną woń, która niejednokrotnie jest efektem:

  • nieczyszczonych zabrudzeń;
  • potu;
  • mieszania się zapachów dezodorantów, perfum etc.

Jak dbać o skórzany pasek do zegarka?

Do pielęgnacji najlepiej wybierać produkty bezbarwne o formule spray 'u (takie jak Heli 141265). To sprawia, że można je stosować do akcesoriów w dowolnym kolorze, np. czarnym, brązowym, czerwonym czy zielonym. Co więcej, formuła spray 'u umożliwia równomierne pokrycie powierzchni preparatem.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl