suma: 0,00 zł do kasy

Jak dbać o pasek do zegarka?

Skórzane akcesoria mają cały szereg zalet. Wyglądają elegancko, są ponadczasowe i naturalne. Są również ekologiczne. Jednak, aby niezawodnie służyły przez wiele lat, trzeba zapewnić im odpowiednią oraz regularną pielęgnację. Jak dbać o pasek do zegarka wykonany ze skóry? Niegdyś stosowano do tego tłuszcze, lakiery czy oleje. Obecnie pielęgnacja wyrobów skórzanych jest łatwiejsza i szybsza, choć ciągle wymaga zastosowania odpowiednich preparatów.

Jak dbać o pasek do zegarka? – preparaty

Przede wszystkim do czyszczenia oraz impregnowania wyrobów z naturalnej skóry, należy używać środków specjalnie przeznaczonych do tego celu. W innym razie można łatwo uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Z tego powodu polecamy preparaty takie, jak dezodorant Heli 141265. Środek ten został stworzony z myślą o efektywnym czyszczeniu oraz długotrwałym impregnowaniu skórzanych pasków do zegarków.

Jak zadbać o skórzane dodatki? – czyszczenie

Czyszczenie jest najważniejszym elementem pielęgnacji. Tylko regularne usuwanie zabrudzeń pozwala na utrzymanie skórzanych akcesoriów w dobrym stanie. Do tej czynności można wykorzystać dezodorant Heli 141265, który pomaga nie tylko w usunięciu zabrudzeń, kurzu lub plam, ale także w wyeliminowaniu bakterii, które zbierają się na powierzchni paska do zegarka.

Dezodorant Heli 141265 – impregnacja

Ważnym elementem pielęgnacji skórzanych wyrobów jest impregnacja. To działanie, które zapobiega uszkodzeniom, przebarwieniom czy powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Również do impregnacji można wykorzystać preparat Heli 141265. Zawiera on bowiem neutralizator aromatów, eliminujący nieprzyjemną woń, która niejednokrotnie jest efektem:

  • nieczyszczonych zabrudzeń;
  • potu;
  • mieszania się zapachów dezodorantów, perfum etc.

Jak dbać o skórzany pasek do zegarka?

Do pielęgnacji najlepiej wybierać produkty bezbarwne o formule spray 'u (takie jak Heli 141265). To sprawia, że można je stosować do akcesoriów w dowolnym kolorze, np. czarnym, brązowym, czerwonym czy zielonym. Co więcej, formuła spray 'u umożliwia równomierne pokrycie powierzchni preparatem.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl