suma: 0,00 zł do kasy

Długość niestandardowa pasków

Wybierając zegarek, należy pamiętać, że liczy się nie tylko design, ale też - a może przede wszystkim - komfort noszenia. Dlatego tak ważne jest, by dokonać precyzyjnych pomiarów obwodu nadgarstka oraz uwzględnić odległość pomiędzy teleskopami. Te dwa parametry pozwolą na perfekcyjne dopasowanie paska do każdego klienta. Bez obaw o to, że zegarek ześlizgnie się z ręki bądź wręcz przeciwnie - będzie zbyt ciasny i spowoduje uczucie dyskomfortu.

Zdarza się, że na niektóre nadgarstki nie pasują standardowe długości paska. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest złożenie zamówienia według indywidualnych potrzeb.

 

 

kalkulator długości paska do zegarka
 
W naszej firmie masz możliwość zamówienia paska do zegarka w niestandardowej długości niezależnie od obwodu nadgarstka. Jeśli na liście dostępnych wariantów nie znajdziesz idealnego dla siebie rozwiązania, wykonamy pasek na specjalne zamówienie. Opracowujemy odpowiednią długość części z dziurkami, jak i z klamrą tak, aby klamra znajdowała dokładnie na środku paska. Koszt takiej usługi to 30 zł. Wybierz wzór paska, który będzie odpowiedni. Należy wybrać wszystkie parametry z listy wyboru. Z listy DŁUGOŚĆ wybierz “długość niestandardowa (dopłata)”.
Przy finalizacji zakupu zrób adnotację w okienku " Uwagi " (przy danych do wysyłki) np.: “obwód nadgarstka: 150 mm, odległość pomiędzy teleskopami: 46 mm”.

Podane w tym miejscu efekty pomiarów pozwolą nam na wykonanie paska, który będzie idealnie dopasowany do konkretnego klienta – bez obaw o dyskomfort spowodowany zbyt dużym luzem bądź uciskiem.

Do wykonania pomiarów wystarczy zwykła miarka krawiecka bądź kawałek sznurka lub wstążki i linijka.

okienko uwagi
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl